Vefat ve Başsağlığı

İlan vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vefat ve Başsağlığı

İzmir

http://www.milliyet.com.tr/izmir-de-feci-kaza-rektor-aci-gundem-2840807/


Vefat ve Başsağlığı

 

Feci kazada 2 kişi can verdi, 1 kişi yaralandı. İzmir'in Konak ilçesinde, iki otomobil çarpıştı. Kazanın şiddetiyle savrulan otomobillerden biri önce yol kenarındaki yayaya, ardından tramvay enerji hattının beton direğine çarparak durabildi. Kazada otomobildeki 1 kişi ile çarptığı yaya yaşamını yitirdi, 1 kişi de yaralandı. 

 

Üzücü Haberi Rektör Paylaştı

dyt.jpg

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, kazanın ardından Twitter'dan yaptığı açıklama ile üzücü haberi paylaştı. Hotar paylaşımında, kazada yaşamını yitiren Ferya Bertan'ı Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Onkoloji Servisi'nde diyetisyen olarak görev yaptığını belirterek, şu ifadelere yer verdi : "Üniversite Hastanemiz Onkoloji Servisi diyetisyenlerinden Ferya Bertan'ı elim bir trafik kazası sonucu kaybettiğimizi büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Değerli çalışma arkadaşımıza  Allah'tan rahmet, ailesine, sevdiklerine ve tüm Üniversitemiz camiasına baş sağlığı dilerim."  

 

Değerli diyetisyen Ferya BERTAN'ı kaybetmenin üzüntüsünü derinden yaşıyoruz. Yakınlarına ve sevenlerine sabır, merhume'ye Yüce Allah'tan rahmet diliyoruz.