Spor Beslenmesi Uzmanlık Sertifika Programı

Okunma [259]
Spor Beslenmesi Uzmanlık Sertifika Programı

 

Spor Beslenmesi Uzmanlık Sertifika Programı

(%100 ONLINE , 15-28 EYLÜL 2021)

 

Program Hakkında

 

Spor Beslenmesi Uzmanlık Sertifika Programı; profesyonel sporcular üzerine olan bir eğitim programıdır. Farklı farklı branşlardan profesyonel düzeylerde spor yapan sporcuların nasıl beslenmesi gerektiği gibi konular yer almaktadır. ( Futbol, Basketbol, Yüzme, Voleybol, Triatlon, Bisiklet ve bir çok farklı branşları içeren oldukça kapsamlı bir programdır.)

Spor Endüstrisi öncülüğünde Türkiye'nin ilk Online "Uluslarası Spor Beslenmesi Uzmanlık Sertifika Programı", Sağlık , Spor ve Beslenme Uzmanlarına beslenme bilgisini uygulamalarına entegre etmek için ve danışanlarının spor beslenmesi rolünü keşfetmelerini sağlamak için gerekli bilgileri geliştirmelerine yardımcı olur. Danışanlarınız için beslenme ve egzersiz arasındaki ilişki konusunda nasıl daha iyi sonuç alabileceğiniz konusunda becerilerinizi arttıracak temel bilgiler içermektedir. Spor, Beslenme ve Sağlık birbirinden ayrılmaz bir bütündür. Sektörde farkındalık yaratmak, yeni bir alanda uzmanlaşmak ve bir adım ileriye gitmek için önemli bir fırsat olan Spor Beslenmesi Uzmanlık Eğitimi Sertifika Programı sizlerin geleceği ve kariyeri için geliştirildi.

 

Program Detayları

 

  • 200 Sayfa Uzmanlık Kitabı
  • Online Eğitim
  • Online SNS Uzmanlık Sınavı
  • SNS Uzmanlık Sertifikası

 

Program


15-28 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz "Online Spor Beslenmesi Uzmanlık Sertifika Programı" taslak programa aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. *Program güncellendiğinde aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Programda yer alan Yabancı Eğitmenlerin konuşmaları anlık simültane çeviri ile İngilizce bilmeyenler için Türkçe gerçekleşecektir.

 

İlk Hafta Programı

 

992c6bb8401343ceb792ed28d38725d7-0001.jpg

 

İkinci Hafta Programı

 

992c6bb8401343ceb792ed28d38725d7-0002.jpg

 

Diyetisyen Dünyası Üyelerine Özel Fiyatlandırma ve Ödeme

 

Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kartlar ile 3 taksite kadar komisyonsuz ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca belirtilen bankaların kredi kartları ile 12 taksite kadar ödeme yapabilirsiniz.

 

Nasıl Kayıt Olabilirsiniz?


1. Ödemeyi sağladıktan sonra aşağıda yer alan bağlantıda Online Kayıt Formunu doldurup gönderin.

2. Formu doldurup gönderdiğinizde tarafınıza konfirmasyon maili gönderilecek ve kaydınız kesinleşecektir.

Dileyenler kredi kartı seçeneği haricinde ödemeyi aşağıda detayları belirtilen banka bilgilerine EFT/Havale olarak da gerçekleştirebilir. EFT/Havale gerçekleştirdikten sonra dekont bilgisini info@sporendustrisi.com adresine göndermeniz yeterlidir.

 

Hesap Bilgileri

 

  • International Spor Endüstrisi A.Ş.
  • Akbank TL Hesabı
  • Iban : TR64 0004 6012 8488 8000 0317 88

 

Kayıt ve Bilgi İçin

 

  • 0555 892 22 36
  • 0216 510 22 36
  • info@sporendustrisi.com

 

Önemli Uyarı


Katılım için gerekli koşulları bizler değil uluslararası standartları ve yeterlilikleri belirleyen ve bizlerinde birlikte çalıştığı uluslararası kurumlar belirlemektedir. Katılım için belirtilen koşulları sağlayan adaylar Spor Beslenmesi Uzmanlık Eğitimi Sertifika Programına katılabilirler. Yalnızca Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu olan adaylar programı başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra Diyet Programı yazabilme hakkına sahiptir. Bunun dışında programa katılan diğer adaylar programı başarılı bir şekilde tamamlasalar bile diyet programı yazma hakkına yasal olarak kesinlikle sahip değildir. Bu adaylar yalnızca spor beslenmesi bilgilerini kullanarak tavsiyelerde bulunabilir, etiket okumayı öğrenir/öğretir ve Spor Beslenmesi konusunda bilgi sahibi olabilir. Bir diyetisyen ile birlikte çalışma yapmak zorundadır.


Taglar: #diyetidiyetisyenyazar #diyetbendensorulur #diyetisyendünyası #hediye #eğitim #spor #sporcudiyetisyeni #diyetisyen #sporcu #beslenme #sporbeslenmesi #sporcubeslenmesi #işbirliği #GerçekDiyetisyen #GeleceğinDiyetisyeni

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 11.09.2021

Kaynak: Spor Endüstrisi

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler