ÜYELİK KOŞULLARI VE RIZA BEYANI

Diyetaktif Bes. Gıd. Tur. Eğ. Dan. San. ve Tic. A.Ş.ne ait ; www.diyetisyendunyasi.com üyelerine genel ve özel kampanya, promosyon,tanıtım,puan kazanma,indirim kazanma, hediye çeki verilmesi, kulüplere üye olunabilmesi ve indirim gibi avantajlar sağlamak amacıyla oluşturulan müşteri memnuniyeti odaklı programa üye olmayı ve bu program ve uygulamalardan yararlanmak için aşağıdaki koşulları kabul ettiğimi beyan ederim.

Üyelik Programı kapsamında Diyet aktif tarafından tarafından, şahsıma, genel ve özel kampanyalar, özel hediye paketleri, tanıtım paketleri, ürün gönderimi, avantajlar,ürün hizmet tanıtımları,reklam,pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına, kulüplere üye kaydedilmeme izin veririm.Geçmişte vermiş olduğum, bu formla ilettiğim ve sair yöntemlerle ileride vereceğim alışveriş ve kişisel bilgilerimin yukarıda sayılan ve benzeri amaçlarla ve tek başına ve/veya başka kişisel verilerle birleştirerek ticari olarak kullanılmak üzere toplanmasına, işlenmesine benimle sms,internet,mektup,telefon vb. kanallardan temasa geçmelerine süresiz olarak açık şekilde rıza ve muvafakat ederim.

Üyelik programı Üyesi müşterinin ve diyetisyenin dilediği zaman yapacağı yazılı bildirimle hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik ileti, sms, internet, e-mail, mektup ve telefonla kendisiyle temasa geçilmesini ve gönderi yapılmasını sonlandırma/reddetme hakkına sahip olduğuna dair gerekli bilgilendirme tarafıma yapılmıştır.

Üyelik Programı şartlarını değiştirebileceğini, programı durdurabileceğini, geçerli koşulları ve programları iletişim kanallarından öğrenebileceğimi kabul ve muvafakat ederim.

üyesi olarak paylaştığım iletişim bilgilerimden ulaşılmayı, arama almayı, mesaj, mail ve hediye gönderilmesini, bunlar ile ilgili gruplara kayıt olmayı kabul ediyorum.