Bakanlık Şeyda COŞKUN'a El Koydu

Okunma [27372]
Bakanlık Şeyda COŞKUN'a El Koydu

Diploması olmamasına rağmen, insanlara diyet programı uygulatan ve birçok kez Sağlık Bakanlığı'na şikayet edilen COŞKUN hakkında adli ve idari işlem başlatıldı.


Ünlü isimlere diyet programları uygulayan, ancak sağlık Bakanlığı'nın belirlediği kriterlere uygun diploması olmadığı için diyetisyenler tarafından sıklıkla eleştirilen Şeyda COŞKUN hakkında soruşturma başlatıldı.
 

COŞKUN'un Başbakanlık İletişim Merkezi'ne şikayet edildiği, yapılan araştırma sonucunda izinsiz ve yetkisiz sağlık hizmeti verdiği kesinleşti.


DİYETİSYENLİK DİPLOMASI YOK !

seyda-coskun-diyeti2.png
COŞKUN, daha önce de diploması olmadığı için çok kez gündeme gelmiş, Sağlık Bakanlığı'nın hedefi olunca kendisini röportajlarla savunmuştu.


Astronomik kazancıyla sık sık haber olan ve kendisini yaşam koçu olarak lanse eden COŞKUN, Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü diplomasından başka sağlık hizmeti vermeye yönelik bir yetki belgesi ortaya koyamamıştı.


Taglar: #diyet #şeydacoşkun #sağlıkbakanlığı #diyetisyen #gerçekdiyetisyen #diyetidiyetisyenyazar #yaşamkoçu #bedeneğitimi #diploma #şikayet 

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 04.08.2017

Kaynak: Sözcü

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler