Baskılara Dayanamadı Mide Küçültme Ameliyatı Oldu

Okunma [1840]
Baskılara Dayanamadı Mide Küçültme Ameliyatı Oldu

 

Sosyal medya fenomeni Danla BİLİC, mide küçültme ameliyatı oldu. Ameliyat sonrası yayınladığı mesajda, 'Her hali ile çok mutlu bir kız iken dışarıda insanların fotoğraflarımı çekip olay yaratmalarından, sürekli bir yerlerimi saklamaktan çok bunaldığımı fark ettim' dedi.

 

Hikaye Kısmından (Stoy'den) Duyularını Paylaştı

 

Sosyal medya hesabının hikaye bölümünde ameliyatla ilgili ;

"Hello, hemen konuya girmem gerekirse, okuduğunuz şey doğru ve geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum. Çünkü her ne kadar yansıtmasam da içten içe bu raddeye geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım. Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek ve küçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim. Saklı tutmak istememin tek amacı budur." diyerek duygularını takipçileri ile paylaştı. 

 

Sürekli bir yerlerimi saklamaktan sıkıldım

 

"Malesef ki zor bir dönem geçirdiğim bu hastane günlerinde yine hastane çalışanlarından birkaç düşüncesiz kişinin magazin sayfalarına yazması ile gizli kalamadı. Her hali ile çok mutlu bir kız iken dışarıda insanların fotoğraflarımı çekip olay yaratmalarından, sürekli bir yerlerimi saklamaktan çok bunaldığımı fark ettim. Duygusal olduğuma bakmayın eminim çok daha güzel günler beni bekliyor. Bu zor günlerde eleştirmek yerine yanımda olmanızı istiyorum." dedi. 

 

Paylaşımların Tamamı 

danla2.jpg


Taglar: #danlabilic #onedio #mideküçültme #ameliyat #zayıflama #baskı #psikoloji #kilo #fenomen #sosyalmedya #hastane

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 27.07.2018

Kaynak: Onedio

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler