Diyet Şenliği Coşkusu

Okunma [2237]
Diyet Şenliği Coşkusu

2 gün boyunca binlerce kişi ile konuştuk , tanıştık , binlerce soru cevapladık. City's Nişantaşı'nın mahalle katında bize hazırlanan söyleşi alanında 17 değerli uzmanı ağırladık.. ve hatta sürpriz konuklar da eklendi. Diyet Şenliğinde herkes direk işin uzmanına aklındakileri sorma şansı yakaladı. Bu bizim için çok değerli. Çünkü şenlik bunun için var. İnsanlar oturdukları yerden eleştiriyor, ona inanıyor , buna inanıyor. Herkesin kafası karışık. yenilikleri yeni teknolojiyi takip edemiyorsan , et hakkında, süt hakkında, ekmek hakkında, margarin hakkında, yeteri kadar bilgin yoksa yada güncelleme yok ise eski bilgiler senin kafanı karıştırabilir, korkabilirsiniz. Korkmadan ne yiyip içeceğini öğrenmek için diyetisyen ile çalışmanız gerekir. Biz de bu şenlikte diyoruz ki, gelin, sorun, konuşalım. Tam da istediğimiz gibi oldu. 4. Yılında gerçekten ilk yılın 4 katı kalabalığındaydık. Herkesin aklına takılanlar tek tek konuşuldu.  Yine bizi yanlız bırakmayan, destek olan, teşekkür eden, bizden bahseden, gelip tanışan ve hatta gelip 4 yıldır geliyorum diyerek bizi mutlu eden herkese çok teşekkürler. Yaz geldi derken nasıl diyet yapalım soruları dönerken bu şenliğin yapılması çok da güzel oluyor.  Sizde nasıl geçtiğini görmek için #diyetşenliği hastagi yazarsanız paylaşılan fotoğrafları görebilirisniz.

Bir teşekkür de City's Nişantaşı AVM ‘ye.. mekan sponsor olduğu ve böyle bir aktiviteye , insanlara değer verdiği için . Bizim hayallerimizi gerçekleştirebilecek ortamı bize sundukları için. Tüm bunları duyurabildiğimiz için Habertürk Gazetesine ve Radyo D ‘ye bir kez daha çok çok teşekkürlerimi yazmak istedim

Spor yapmak tutku

23 Mayıs Cumartesi günü Yunus Günçe ile Psikolog Dr feyza Bayraktar ‘ın söyleşisinde Yunus Günçe nasıl beslendiğini , nasıl spor yaptığını anlattı. Evimin 1 oda + 1 gym şeklinde istiyorum evimin bir bölümü spor salonu olsun  diye anlatan Günçe , spor yapmadadığında kendini kötü hissettiğini, spor yapmanın ona çok iyi geldiğini anlattı. 2 gün boyunca  Ceren Batmaz, Aslı İçingür Güler, Gamze Şanlı Ak, Gizem Keservuran, Ali Dereli, Berrin Yiğin ve Müge Özyurt Şafak gibi gerçek diyetisyenler konuşmalarını yaptılar ve kitaplarını imzaladılar.

diyet-senligi-coskusu-2.jpg


Taglar:

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 25.05.2015

Kaynak:

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler