Gerçek su lezzeti cam şişede

Okunma [3991]
Gerçek su lezzeti cam şişede


1582 yılında Taşdelen Ormanları içerisinde kurulan ve kurulduğu günden bugüne suyun en doğal halini bizlerle buluşturan Vakıf Taşdelen Su, Taşdelen Premium'u cam şişesiyle sağlıklı ve güvenli bir seçenek olarak tüketicinin beğenisine sundu.


Taylan KÜMELİ sundu


Diyetisyen Taylan KÜMELİ 'nin "Suyun insan sağlığı üzerinde etkileri" başlık sunumu ile düzenlenen basın toplantısında, yeni şık ve sağlıklı cam şişesi tanıtıldı. Yaşamsal faaliyetlerin sürdürülebilmesi için vücuttan kaybedilen suyun gün içinde mutlaka alınması gerektiğini vurgulanan sunumda, "Su içmek için "susuzluk hissini" beklemek büyük bir yanılgıdır denildi. "Çünkü insan beyni, vücuttan su eksikliği yaşandığını, yeterli ölçüde algılayamaz. Bu nedenle ortalama her saat için bir bardak su içilmesi önemlidir." diyen KÜMELİ, suyun yaşamsal öneminin altını çizdi.

 

Ev dışı tüketim seçenekleri geldi

td-2.jpg

 

Vakıf Taşdelen Su Genel Müdürü Burhan ALEV konuşmasında ; "cam damacana ve cam borulu pompasıyla buluştuğumuz tüketicilerimize, ev dışı tüketimde de ulaşabilecekleri seçenekler sunmaktan mutluyuz." dedi. Sağlıklı ve hijyenik olduğu kadar suyun lezzetini de koruyacak olan özel tasarım şişelerin farklı ebatlarda ; 330 ml ve 750 ml seçenekleri bulunuyor.


Günlük kullanımda, içim dışında kahve yapımında da tercih edebilirsiniz

s1-2.jpg

 

Su sömeliyeri Alican AKDEMİR ; "Vakıf Taşdelen Su, mineral yapısı ve yumuşaklığı sayesinde gastronomi sektöründe, yiyecek - içecek eşleşmelerinde ve özelikle Türk kahvesi yapımında oldukça iyi sonuçlar vermektedir." diyerek suyun içeriğinin damak tadına etkilerinden bahsetti.


Taglar: #su #camşişe #doğalkaynaksuyu #vakıftaşdelensu #suyunsağlıkmirası #camdamacana #premiumsu #vakıftaşdelenpremiumsu #sektörelhaber

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 13.07.2018

Kaynak: Basın Bülteni

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler