Güneş AKSÜS Sizin İçin Seçti!

Okunma [2649]
Güneş AKSÜS Sizin İçin Seçti!

 

Diyetisyen Güneş AKSÜS yeni çıkan ürünlerin arasından seçtiklerini bizlerle paylaştı. İşte Güneş AKSÜS'ün seçimleri... 

 

 

Morning Granola

 

editorun-secimi-7.jpg

 

Yulafın en lezzzetli hali için granola diyebilir miyiz? Evet ! Artık öyle ama onlar artık çeşit çeşit. Yeni çıkan Morning granola ile daha hafif ve lezzetli bir aroma ile keyifli bir kahvaltı veya ara öğün yapmak mümkün. Denemek isterseniz @morningranola sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Thermomix

 

editorun-secimi-2.jpg

 

Mutfakta olmayı seviyor ama pek vaktim de yok mu diyorsunuz? Peki size tek bir alet ile tahmin ettiğiniz herşeyi yapabileceğinizi söylesem! Tahminden ötesi desek daha doğru olur! Thermomix benim mutfağıma girdiğinden beri üşendiğim herşeyi yorumladan yapabiliyorum! @thermomixtr'de harika tarifler var. Kaçırmayın derim!

 

 

Doal Meyveden Şeker

 

editorun-secimi-4.jpg

 

Yeni tatlar denemeyi seviyorum. Tariflerde ille de şeker var! Şeker yemek istemiyorum ! şeker yerine ne ile tatlandırsam diyenle çok iyi anlıyorum. Marketteki keşiflerden birinde Doal ‘ı gördüm. Elmadan yapılmış şeker olur kendisi. Yani elmanın içindeki şekeri size paketlemişler. Deneyin, ben sevdim!

 

 

Danone Triple Zero

 

editorun-secimi-5.jpg

 

 Artık yeni içecekler arıyoruz. Ara öğünde yanımızda olsun, tadı güzel olsun, tok tutsun, sağlıklı olsun! denemelerim arasında öyle bir şey keşfettim ki! Vay beee…! Kahveli? Kakalu? Vanilyalı? Hangisini istersiniz bilmem ama şekersiz içecek bulma keyif ile bu yaz elimizde aromalı sütler olacak kesin. Hem de içinde şeker yok, tatlandırıcı yok ve laktoz yok! Herkese afiyet olsun!


Taglar: #morninggranola #yulaf #lezzzet #granola #aroma #tat #diyet #diyetisyen #yemek #tarif #thermomix #mutfak #robot #şeker #doal #meyve #meyvedenşeker #diyetisyengüneşaksüs #dytgüneşaksüs #güneşaksüs #elma #yenitat #sugarfree #Danonetriplezero #araöğün #içecek #kakaolu #vanilyalı #kahveli #glutenfree #laktozfree #tatlandırıcı

Haberi Yapan: Güneş AKSÜS

Tarih: 2.07.2019

Kaynak: Özel Haber

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler