İrem DERİCİ zayıflıktan yoğun bakımda

Okunma [10289]
İrem DERİCİ zayıflıktan yoğun bakımda

 

Ünlü şarkıcı İrem DERİCİ yoğun bakıma kaldırıldı. Yaşadığı mide rahatsızlığı nedeniyle geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Derici'nin rahatsızlığıyla ilgili tedavi gördüğü hastaneden açıklama geldi. Hastanenin başhekimi tarafından yapılan açıklamada ünlü şarkıcının tedavisine yoğun bakım ünitesinde devam edildiği belirtildi.

 

Hastane Açıkladı

 

Hastanenin Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran ; İrem DERİCİ'nin sağlık durumu ile ilgili olarak şunları söyledi : "Hastamız İrem DERİCİ ; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir."

 

Arpa Suyu Diyeti

 

Yazar Cengiz SEMERCİOĞLU yazısında ; "Bir süredir çok zayıfladığı konuşulan, çok kilo verdiği haberleri çıkan İrem Derici hastaneye kaldırıldı. Bu yüzden doktor raporuyla 20 Eylül Ankara, 23 ve 24 Eylül İstanbul konserlerini iptal etti. Gerçekten sağlıksız besleniyordu İrem...
 

Son dönemde yediği içtiği hiçbir şey yoktu, sadece günde bir-iki şişe bira içiyordu... Başka yediği bir şey yoktu. Sonunda vücut iflas etti. Umarım arpa suyuyla hayatın geçmeyeceğini öğrenmiştir İrem, geçmiş olsun diyorum kendisine..."

 

 

 


Taglar: #gerçekdiyetisyen #diyetidiyetisyenyazar #diyetbendensorulur #diyetisyendünyası #iremderici #hastane #zayıflama #yoğunbakım #dua #şarkıcı #müzisyen

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 19.09.2017

Kaynak: Hürriyet

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler