Kadın Günlerine Diyetisyen

Okunma [2043]
Kadın Günlerine Diyetisyen

 

Keşan Belediyesi, Diyetisyen, Güzellik Uzmanı ve Yaşam Koçu ile birlikte davet üzerine kadınların günlerine giderek, hem sağlıklı beslenmelerine yardımcı oluyor hem de kişisel bakım ve güzellikle ilgili uzmanından bilgi almalarını sağlıyor.

 

 


Yeni Mahalle'de ikamet eden Emine Demirdal'ın ev sahipliğinde gerçekleşen ilk gün ziyaretine; Keşan Belediye Başkanı Mustafa HELVACIOĞLU, Keşan Belediyesi Sağlık Birimi Sorumlusu Eylem AAKDEMİR, Diyetisyen Emre Can KARAKAŞLI, Yaşam Koçu ve Güzellik Uzmanı Eylem TOSYALI ile kadınlar katıldı.

 

 

Sağlık her şeyden önce gelir 

 

Keşan Belediyesi olarak vatandaşların her anında yanı başında ve onlara destek olmak için çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı HELVACIOĞLU, "Biz belediye olarak sağlığın her şeyden önce geldiğinin farkındayız. Belediye olarak vatandaşımızın sağlığını korumak ve yaşam kalitesini artırma amacındayız. İlçemizde yaşayan vatandaşların sağlığını da en az yaptığımız fiziki yatırımlar kadar önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın sosyalleşirken beslenme problemi yaşamamalarını istiyoruz. Ayrıca güzellik ve b

 

 

Mevcut hastalıkları için uygun beslenme planları da oluşturacağız

 

Diyetisyen Emre Can KARAKAŞLI, amaçlarının vatandaşlarının günlerde daha sağlıklı beslenmesi konusunda bilinçlendirmek olduğunu belirterek, "Kadınlarımıza günlerde yapılan yemeklerin ileriye doğru ne gibi hastalıklara neden olabileceğini anlatıyoruz. Var olan hastalıklarını tıbbi beslenme ve diyet ile tedavisini gerçekleştireceğiz. Ayrıca amacımız günlerde obeziteye dikkat çekip, fiziksel aktiviteleri artırmak ve daha kaliteli bir yaşama teşvik etmek olacak. Hareketlilik ve su tüketimi çok önemli." dedi. Günde

 

 

Diyetisyen hizmeti için Muhtarlık İşleri Müdürlüğü'ne başvurmak yeterli 

 

Keşan Belediyesi'nin günlerde diyetisyen ve güzellik uzmanı hizmetinin davet üzerine belirlenecek programlar dahilinde süreceği ve Keşan Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü'nden gerekli bilgilerin alınabileceği dile getirildi. 


Taglar: #gün #kadıngünleri #diyetisyen #diyetisyenhizmeti #beslenmedanışmanlığı #beslenme #besin

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 08.11.2019

Kaynak: Trakya Gazetesi

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler