Kadınlar için ücretsiz "Beslenme Okulu"

Okunma [3692]
Kadınlar için ücretsiz

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından kadınlara yönelik, ücretsiz ‘Beslenme Okulu' açılacak.

 

Multidisipliner Yaklaşım 

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi diyetisyen eşliğinde kadınlara yönelik sağlıklı ve doğru beslenme yollarının kazandırılması için bedelsiz ‘Beslenme Okulu Projesi'ni hayata geçirecek. Kadınlar, diyetisyenin yanı sıra spor hocası, psikolog, gıda mühendisi, gıda teknisyeni ve pasta eğitmelerinin yer aldığı eğitim atölyelerinde sağlıklı ve düşük kalorili tarifelerin uygulamalı eğitiminden geçecek.

 

3 aylık dönemler olacak

 

Yaklaşık 3 ay sürecek, herhangibir bedel alınmayacak olan beslenme okulu, haftanın dört günü şeklinde katılımcılara eğitimler verilecek. Proje sonunda, eğitim sürecini tamamlayan kadınlara 3 ayrı dalda sertifika verilecek.

 

İlk dönem başlıyor

 

Temmuz ayında başlayacak ve temmuz-ağustos-eylül aylarında 3 ay boyunca sürecek olan başlayacak birinci dönem 80 kişi olacak. Sayının dolması halinde ilave sınıflar açılacak. Ekim-Kasım-Aralık 2. dönem, Şubat-Mart-Nisan 3. Dönem, Mayıs-Haziran-Temmuz 4. dönem olarak devam edecek. 

 

Başvurular

 

Başvuru ve kayıt için ; +90 482 213 11 68


Taglar: #beslenmeokulu #kadın #ücretsiz #mardin #belediye #mardinbelediyesi

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 03.07.2018

Kaynak: Mardin Büyükşehir Belediyesi

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler