Kitap Getirene Diyetisyen Hizmeti Ücretsiz

Okunma [2967]
Kitap Getirene Diyetisyen Hizmeti Ücretsiz

Kentin merkezinde ve spor alanlarının ortasında yer alan Sağlıklı Yaşam ve Gençlik Merkezi'nde spor hocaları ve diyetisyenleri kentteki bireylerin doğru ve kontrollü biçimde spor faaliyetlerinde bulunmasını sağlayacak.

 

4 Farklı Hizmet Olacak


Belirlediği diyetisyen hizmet bedeliyle de bir ilke imza atan Uşak Belediyesi Türkiye'de örnek oldu. Seans bedeli olarak para yerine "kitap" isteyen Uşak Belediyesi oluşturulan yeni merkezde diyetisyenin yanı sıra yaşam koçluğu, gençlik merkezi ve proje bölümü olarak 4 farklı kategoride hizmet verecek.

 

Günün 14 Saati Açık 


Atapark'ta spor alanlarının ve koşu yolunun ortasında yer alan Uşak Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Gençlik Merkezi 9 spor hocası, 3 diyetisyen, 2 danışman, 1 proje ve gençlik koordinatörü olmak üzere 15 personelle vatandaşın yanında olacak. Hizmetten herkesin faydalanabilmesi adına 06.00 itibariyle başlayacak olan mesai, 23.00'a kadar sürecek. Öte yandan şehrin çeşitli noktalarında yapılacak çalışmalarla sağlıklı yaşam ve gençlik merkezi yaygınlaştırılacak.

 

Sağlıklı Yaşama İmkanı


Kentte bir ilki daha yaşamaktan mutluluk duyduklarını belirten Uşak Belediye Başkanı, alanında uzman diyetisyen, spor eğitmeni ve yaşam koçlarıyla vatandaşa özel bir hizmetin sunulacağını kaydetti. Başkan ; "Uşak Sağlıklı Yaşam ve Gençlik Merkezimizi açtık. Burası yalnızca bir spor merkezi değil. Aynı zamanda insanlarımıza kültür ve yaşam koçluğu sağlayacak bir merkez. İstiyoruz ki insanlarımız gelsin ve ilk olarak mevcut yağ ve kas durumlarını ölçelim. Sonrasındaysa spora alıştıralım ve diyetisyenlerimiz eşliğinde sağlıklı nesiller, sağlıklı insanlar oluşturalım. Uşaklı hemşehrilerimizi sağlıklı yaşama, doğru spora davet ediyoruz." dedi.

 

Kitap Sembolik Bir Bedel

ub4.jpg

 


Ücretsiz diyetisyen hizmetine karşılık, yalnızca bedel olarak kitap alınıyor. Bir kitap karşılığında bir seans olarak hizmet verilecek. Böylelikle spor hocalarımız ve diyetisyenler eşliğinde sağlıklı yaşama adım atılırken ve kitap okuma alışkanlığı oluşturmak amaçlanıyor.

 


Taglar: #diyetisyen #belediye #uşak #ücretsiz #kitap #sağlıklıyaşam #sporhocası #GençlikMerkezi #spor #UşakBelediyesi #SeansBedeli #Atapark #kent #belediye #yağölçümü #kitapokuma

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 7.09.2018

Kaynak: Uşak Belediyesi

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler