Sports Nutrition Weekend 27 Ocakta İstanbul'da

Okunma [5405]
Sports Nutrition Weekend 27 Ocakta İstanbul'da

Sports Nutrition Weekend 27 Ocakta İstanbul'da

 

Sporcu Beslenmesi Konuşulacak

 

Spor Endüstrisi Derneği tarafından düzenlenen, Sports Nutrition Weekend bünyesinde, Türkiye'de sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda alanında uzman olan isimlerin konuşmacı olacağı paneller, Sporcu Beslenmesinin bilimsel yönlerinin aktarılacağı oturumlar olacak.

 

Uzman Konuşmacılar Katılacak

 

Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanı Yasin BÖLÜKBAŞI'nın açılış konuşmasını gerçekleştireceği etkinliğe, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yönetimi Bölüm Başkanı Prof.Dr. Turgay BİÇER, Haliç Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Aysel PEHLİVAN, Dr.Amino Asit Kitabının Yazarı Uzm. Dr. Aydın DUYGU katılacak.

 

Çok sayıda diyetisyen ve sporcu tecrübelerini paylaşacak

 

İyi yaşamın kurucusu ve öncüsü Uzm. Dyt. Dilara KOÇAK,  Uzm. Dyt. Selahattin DÖNMEZ, Dalış Rekortmeni ve Diyetisyen Şahika ERCÜMEN, Uzm. Dyt. Cenk ÖZYILMAZ, Altın Madalya sahibi ve Mili Güreşci Taha AKGÜL, 3 Olimpiyat Madalyası sahibi ve dünyanın en iyi ‘Chef'ünvanına sahip Chef Rafet İNCE, Triatlon Mili Takım sporcusu ve İronman yarışçısı Bahar SAYGILI ile Mili Atlet Merve AYDIN programdaki isimler arasında yer alacak. Detaylı programa bu linkten bakabilirsiniz. 

 

Ücretsiz hediyeler

 

  • Sporcu Beslenmesi Sertifikası (56 ülkede geçerli)
  • Dünyanın en büyük spor fuarı (FIBO 2018) ücretsiz giriş bileti (85 Euro değerinde)
  • Deloitte 2017 Beslenme Raporu

 

Özel İndirim

 

1 gün sürecek etkinlik, Diyetisyen ve Diyetisyenlik Öğrencilerine özel %40 indirim ile gerçekleşecek. İndirimden faydalanmak için ;

  • Diyetisyen veya Diyetisyenlik Öğrencisi olmanız, 
  • Bu link üzerinden Biletix'ten satın alacağınız biletteki indirim kodu kısmına parentez içindeki kodu (THSF2018) girmeniz yeterlidir. 

Taglar: #çekiliş #sporcubeslenmesi #sportsnutrition #diyetidiyetisyenyazar #gerçekdiyetisyen #diyetbendensorulur #diyetisyendünyası #eğitim #kazanan #talihli #2018 #nutrition #sportsnutritionweekend #beslenme #sporcubeslenmesi #istanbul #istanbul #fibo #sertifika

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 09.01.2018

Kaynak: Duyuru

Bu Habere İmojilerle Tepki Ver!

11
1
5
2
1
1
1

Diğer Haberler