Tat Direktörü Aranıyor!

Okunma [4890]
Tat Direktörü Aranıyor!

 

İngiltere merkezli bir gıda şirketi, dünyayı dolaşacak, vegan yiyecekleri deneyecek ve yılda 50 bin euro (66 bin dolar) karşılığında raporlama yapacak birini arıyor.

 

İngiliz gıda şirketi Vibrant Vegan Co., görevi dünyayı gezerek yeni vegan tatlar keşfetmek olan bir 'Tat direktörü' aradığını duyurdu. Seçilecek adayın konaklama, seyahat ve yemek ücretlerinin şirket tarafından karşılanacağı ve bunlara ek olarak ise 50 bin euro (66 bin dolar) maaş alacağı belirtildi. 'Tat direktörünün' görevinin ise dünya çapında dolaşarak yeni vegan tatlar bulmak olduğu açıklandı.

 

 

Türkiye'ye de uğrayacak

 

Seçilecek adayın 4 ay boyunca Japonya, Meksika, Çin, Hindistan ve Türkiye gibi ülkelerde dolaşacağı öğrenildi. Adayın aynı zamanda şirket için yeni malzemelerin temini konusunda denizaşırı ortaklıklar kurması gerekeceği için, ağ oluşturma konusunda da başarılı olması gerekecek. Başvuracak adayların aynı zamanda gıda sektöründe 3 yıldan fazla bir tecrübeye sahip olması bekleniyor.

 

 


Taglar: #İngiltere #gıda #dünya #vegan #yiyecek #VibrantVeganCo #Tatdirektörü #Japonya #Meksika #Çin #Hindistan #Türkiye #maaş

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 4.04.2019

Kaynak: Sputnik

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler