Uzm. Diyetisten Ferya BERTAN’ın İsmi Ölümsüzleştirildi

Okunma [716]
Uzm. Diyetisten Ferya BERTAN’ın İsmi Ölümsüzleştirildi

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'nde uzman diyetisyen olarak görev yapan ve geçtiğimiz aylarda elim bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybederek aramızdan ayrılan Uzm. Diyetisyen Ferya BERTAN'ın ismi, DEÜ Hastanesi Diyet Polikliniğine verildi.

 

 

Uzm. Diyetisyen Ferya BERTAN Polikliniği

 

adsiz-tasarim-239.jpg


Uzm. Diyetisyen Ferya BERTAN'ın isminin verildiği poliklinik DEÜ Hastanesi üst yönetiminden Genel Sekreter Yardımcısı ve Hastane Başmüdürü Dr. Yunus Emre DİNÇASLAN'ın, Hastane müdürlerinin, Birim amirlerinin, Merhume Ferya BERTAN'ın yakınlarının ve çalışma arkadaşlarının katıldığı bir organizasyon ile kullanıma açıldı.

 

 

Yakınlarının katıldığı bir tören düzenlendi 

 

adsiz-tasarim-240.jpg

Duygusal anların yaşandığı poliklinik açılışında ailesinin ve çalışma arkadaşlarının Ferya BERTAN ile olan hatıraları konuşularak anıldı. Merhume Ferya BERTAN için, hastane yönetimi, akrabaları ve çalışma arkadaşları ile dua edilerek, isminin polikliniğimizde daimi olarak kalacağı belirtildi.


Taglar: #diyetisyen #diyet #dokuzeylül #dokuzeylülüniversitesi #hastane #klinik #poliklinik #uzmandiyetisyenferyabertan #başımızsağolsun #diyetisyenferya

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 07.07.2019

Kaynak: Facebbok / Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler