Vegan Savunucu Gezegeni İyilestirme Görevinde

Okunma [256]
Vegan Savunucu Gezegeni İyilestirme Görevinde

 

Menüsünün yüzde 50'sini bitki bazlı yapan Wagamama, gezegeni iyileştirme görevi üstlenen Godzilla benzeri bir canavar Vegamama'yı merkezine alan kampanya ile bu yeniliğini duruyor.

Hızlı döngülü japon ramen barlarından ve asya mutfağından esintiler sunan Wagamama, 1992 yılından bu yana taze ve sağlıklı beslenmeyi merkezine alarak hizmet veriyor. 2017 yılında vegan bir menüsünün lansmanını yapan yemek markası işletmesinde daha fazla bitki bazlı seçeneklerin olacağını duyurudu. İngiltere'de menüsünün yüzde 50'sini vegan yapan Wagamama, bu hareketini desteklemek için öfkeli Vegamama canavarının olduğu mizahi bir kampanya hazırladı.

 

Bitki temelli beslenmeyi savunan Vegamama'yı durdurmanın tek bir yolu var

 

Wagamama ilk reklam filminde Japon anime kültüründen ilham alıyor. Godzilla benzeri destansı bir canavar bu sefer gürültü ve duman altında kirlenmiş modern bir kenti yerle bir ediyor. Gezegenin bu hale gelmesinden dolayı intikam almak isteyen Vegamama isimli canavar denizin ortasında yer alan petrol kuyusunu da biyonik kolunu uçurarak patlatıyor.

Şehirde öfkeyle gezegen canavar, Wagamama şubesinin dışında oturan adımı telkinine kulak veriyor. Gezegen için daha fazla bitki temelli besinler tüketmeyi öneren adamın çağrısına kulak veren Vegamama, Wagamama reklam panosundan bir ısırık alarak şehirden uzaklaşıyor.


Taglar: #wagamam #vegan #Godzilla #Vegamama #japon #sağlıklıbeslenme #veganmenü #İngiltere

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 18.10.2021

Kaynak: Bigumigu

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler