Zayıflama Ürünleri Böbreklerini İflas Ettirdi

Okunma [1801]
Zayıflama Ürünleri Böbreklerini İflas Ettirdi

 

Zayıflamak ve formda kalmak için birçok yönteme başvuran Miss International 2013 Filipinler güzeli Bea Santiago, Instagram üzerinden yayınladığı bir gönderi ile böbrek nakline ihtiyacı olduğunu, şu an diyaliz makinesine bağlı yaşadığını duyurdu.

 

Zayıflamak isterken hastanelik oldu

 

Miss International 2013 Filipinler güzeli Bea Santiago, zayıflamak isterken hastanelik oldu. Instagram üzerinden yayınladığı bir gönderi ile böbrek nakline ihtiyacı olduğunu ve şu an diyaliz makinesine bağlı yaşadığını duyurdu. 

 

Zayıflama Takviyesi Ürünleri Neden Oldu

 

Santiago bu sorunun zayıf kalmak için kullandığı takviye ürünler yüzünden ortaya çıktığını belirtti. Santiago, zayıf kalmak için çok spor yaptığını ve spor öncesi aldığı takviye besin tozunun böbrek yetmezliğine neden olduğunu açıklayarak; teşhisin birkaç ay önce koyulduğunu söyledi.

 

Diyalize başladı, nakil bekliyor

 

İnkar aşamasında olduğu için Tokyo'ya gidip ikinci bir fikre başvurduğunu, teşhisin doğrulanmasından sonra Kanada'nın Toronto kentine gittiğini ve burada diyaliz makinesine bağlı bir hayat sürdüğünü de ifadelerine ekledi.


Taglar: #güzel #böbrekyetmezliği #diyaliz #böbreknakli #tokyo #kanada #toronto #zayıflama #hastane #filipinler #instagram

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 24.12.2018

Kaynak: NTV

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler