Çocuk ve Yemek İlişkisi Semineri

Okunma [1481]
Çocuk ve Yemek İlişkisi Semineri


Değerli üyelerimiz ve sevgili takipçilerimiz, 

bize en çok sorduğunuz soruların başında gelen Çocuk Beslenmesi konusunda, pek çok eğitimleri #anneoldumben #çocuğumneyesin ve kitapları @cocugumneyesin @minikdiyetisyenler olan diyetisyen @gunesaksus Çocuk ve Yemek İlişkisini büyük bir tutku ile anlatıyor.

Sihirli oyunlarla çocukları nasıl büyütebileceğini, evine, mutfağına, tabağına nasıl dokunabileceğini anlamak isteyenler için bu benzersiz bu eğitim @dynavit in katkılarıyla ücretsiz kayıt fırsatı ile sizlere ulaşıyor.

Sizlerden en çok gelen soruları toparlayarak, bir annenin ve bebeğin ihtiyacı olanları işin ustasına yönleteceğimiz bu eğitimde diyetisyen Güneş Aksüs hem bir anne olarak, anne gözü ile yaşadıklarını, hem bir uzman olarak tedavi yaklaşımını anlatacak.

22 Ekim perşembe akşamı 20:30'da Zoom'da buluşmak üzere 🥳 

* Sınırlı sayıda kontenjanda yer almak için hadi hemen linkine tıklayın ve kayıt formunu doldurun. Eğitim gününe kadar sormak istediğiniz sorularınızı not alın! 

* Eğitim için giriş linki tüm kayıt olan katılımcılara iletilecek ve şanslı ilk 1.000 (bin kişi) canlı izleyebilecek.

* Eğitim öncesi Zoom uygulamasının güncel versiyonunu bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeli ve ücretsiz kullanıcı olarak uygulamaya kayıt olmalısınız.

* Devamında size iletilecek seminer linkini tıklayarak rahatça giriş yapabilirsiniz.


Taglar: #gunesaksus #dynavit #bebek #anne #cocuk #beslenme #diyet #cocugumneyesin #bebegimneyesin #anneoldumben

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 19.10.2020

Kaynak: Diyetisyen Dünyası

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler